Jsme pobočným spolkem SH ČMS
Jsme registrovaní u OSH Nymburk

SPORT - kategorie ženy, sezóna 2017

I ženský tým se celou zimu a jaro pilně připravoval na sezónu. Prioritou číslo jedna byly pro rok 2017 klasické disciplíny CTIF. Nicméně ani na požární sport jsme nezapomněly.

Na jaře jsme úspěšně absolvovaly okresní kolo v Nymburce a postoupily na krajské kolo v Kolíně. Zde se nám bohužel moc nedařilo a skončily jsme na čtvrtém a tedy nepostupovém místě. Naši náladu to však nezkazilo a v trénování jsme pokračovaly.

Jak již bylo zmíněno, naším hlavním cílem v roce 2017 byly klasické disciplíny CTIF. Během roku jsme se zúčastnily 4 závodů z Ligy CTIF, a to:

• Moravskoslezského poháru v Ostravě
  • Vlčnovského poháru
  • Bludovského poháru
  • MČR v klasických disciplínách CTIF ve Dvoře Králové.

Na všech těchto soutěžích jsme reprezentovaly náš sbor na velmi vysoké úrovni. V Ostravě, Vlčnově a i Bludově jsme zvítězily a dovezly domů zlatou medaili. Na MČR jsme skončily na třetím místě a celkově jsme vybojovaly i třetí místo v Lize CTIF.

V požárním sportu jsme se mimo postupových kol zúčastnili i Polabské ligy a to těchto jednotlivých závodů : Nymburk, Písková Lhota a Sloveč. V celkovém účtování jsme obsadili 2.místo.

Naše tréninky probíhaly celoročně, v zimě jsme se více zaměřili na fyzickou kondici a jaro a podzim věnovali pilování techniky zejména kolektivních disciplín obou základních odvětví Hasičského sportu.

V roce 2017 jsme absolvovali i dvě soustředění.