Kontakty

Jsme pobočným spolkem SH ČMS
>> www.dh.cz <<
Jsme registrovaní u OSH Nymburk
>> osh-nymburk.webnode.cz <<

KALENDÁŘ AKCÍ

>> Tabulka ke stažení zde <<


Datum Akce Kategorie Místo
2.-3.3 Věž dorost Příbram
2.3 Soustředění CTIF ctifáci Nymburk
9.3 Soustředění všichni Starší, dorost, dospělí Nymburk
9.3 ČHP 60m mladší, starší Ostrava
10.3 Liga CTIF dospělí Hradec Králové
16.3 Plnění odznaků odborností mladší, starší Poděbrady
24.3 Soustředění CTIF reprezentace CTIF Nymburk
23.-24.3 ČHP 60m mladší, starší Jablonec
6.-7.4 Stovky Jablonec dorost, dospělí Jablonec
13.4 Liga CTIF dospělí Vlčnov
14.4 Liga CTIF dospělí Ostrava
18.-19.4 Soustředění CTIF reprezentace CTIF Bludov
27.4 Věž a stovka dorost, dospělí Pardubice
28.4 Stovky dorost, dospělí Zliv
28.4 ČP 100m dorost, dospělí Praha
27.-28.4 Plamen Štafety přípravka, mladší, starší Nymburk
4.5 ČP 100m a věž dorost, dospělí (Tom) Třebíč
4.5 Liga PÚ všichni Sloveč
5.5 Liga CTIF dospělí Praha
7.-8.5 Soustředění CTIF reprezentace CTIF Bludov
11.5 Věž a stovka dorost Plzeň
11.5 Východočeské stovky dorost, dospělí Kvasiny
11.5 Všechlapské nasátí všichni Všechlapy
15.5 Věž Tom Ústí nad Orlicí
15.5. Květinový den - Liga proti rakovině
18.5 Okres PS dorost, dospělí Nymburk
24.5 Věž dorost Ostrava
25.5 ČP 100m dorost, dospělí Ostrava
25.-26.5 Plamen útoky přípravka, mladší, starší Sadská
31.5 Věž Tom Plzeň
30.5.-2.6. Soustředění CTIF reprezentace CTIF ???
2.6 Východočeské stovky dorost, dospělí Běloves
8. nebo 9.6. Den dětí všichni Písková Lhota
15.-16.6 Krajské kolo PS dospělí Kutná Hora
21.-23.6 Krajské kolo Plamen starší, dorost Mladá Boleslav
22.6 Liga PÚ všichni Vestec
28.-30.6 MČR Plamen starší Vlašim
5.-7.7 MČR Dorost dorost Svitavy
9.-11.7 Soustředění CTIF reprezentace CTIF ???
13.7 Věž a stovka dorost Brno
13.-20.7 Olympiáda CTIF reprezentace CTIF Švýcarsko
26.7 věž Tom Uherský Brod
27.7 ČP 100m dorost, dospělí Bludov
27.7-10.8 Tábor a LŠI všichni Malé Svatoňovice
10.8 ČP 100m a věž dorost, dospělí Kamenec / Široký důl
17.8 stovky dorost, dospělí Moravský Beroun
30.8.-1.9 MČR V PS dospělí Ústí nad Labem
7.9 Liga CTIF dospělí Velké Meziříčí
7.-8.9. Hasičský víkend všichni Písková Lhota
14.9 Liga PÚ všichni umyslovice
15.9 Východočeské stovky dorost, dospělí Hajnice
28.9 MČR CTIF dospělí Dvůr Králové n/L
28.9 Poslední sání dospělí Pňov
29.9 Východočeské stovky dorost, dospělí Zbožnov
5. nebo 12.10 ZPV přípravka, mladší, starší, dorost Přerov nad Labem
2.-3.11 ČHP 60m přípravka, mladší, starší Praha
23.11 ČHP 60m přípravka, mladší, starší Ostrava

Podpořili nás 2018:

Podpořili nás 2017:

Spolupracujeme: