TÁBOR 2021

17. listopadu 177
542 34 Malé Svatoňovice

DEN 14 - ZÁVĚR

Dopoledne mělo 6 lišáků praktické zkoušky, kterých jsme se zúčastnili. Hráli jsme společně několik her, které jsme si velmi užili. Odpoledne bylo vyhlášení celotáborové hry v divadle a večer nás čekala párty společně s lišákama, kde jsme předvedli náš nacvičený taneček. Moc děkujeme za krásných 14 dní na kamenném táboře! ❤️

Odkaz na fotky ze 14. dne >> ZDE <<

DEN 13

Dopoledne jsme hledali ztracené útržky mapy, která nás odpoledne dovedla k totemu. Proběhla zbývající utkání ve vybíjené. Po večeři jsme si zazpívali u táboráku a pomocí totemů zachránili kameny před kometou.

Odkaz na fotky ze 13. dne >> ZDE <<

DEN 12

Dnes dopoledne probíhaly finální přípravy na festival - cvičili jsme s lišákama scénky. Odpoledne slavil šaman kamenné narozeniny a všechny nás pozval na Kámenfest. Tam jsme šamanovi ukázali scénky, které jsme si pilně s lišákama nacvičovali. Večer jsme měli taniny.

Odkaz na fotky ze 12. dne >> ZDE <<

DEN 11

Dnes jsme hledali vyhynulá zvířata a vyráběli zvíře, které nikdy nikdo neviděl. Po tom jsme si zaběhli azimuťák. Odpoledne jsme hráli lodě a vyzkoušeli si práci překupníka. Proti zlým snům jsme si vyrobili lapače snů. Večer jsme měli taniny a na noc nás vysadili někde daleko pryč a měli jsme za úkol dostat se zpět do tábora.

Odkaz na fotky z 11. dne >> ZDE <<

DEN 10

Dopoledne jsme luštili pravěké písmo, kde jsme vyluštlili, že musíme projít přes hustý prales. Nástrahy jsme zdárně překonali a odpoledne jsme si užili selfie hru. Za odměnu jsme se šli smočit na místní koupaliště. Večer jsme hráli vybíjenou.

Odkaz na fotky z 10. dne >> ZDE <<

NÁŠ POBYT V LESE: 7. - 9. DEN

V pátek po obědě jsme se vydali směrem k Jestřebí boudě, kde jsme se ubytovali ve stanech. V sobotu dopoledne se běžel Závod tří barev, cílem bylo odpovídat na otázky, které jsme našli po cestě. Odpoledne jsme hráli různé hry s lišákama a večer jsme všichni společně zpívali u táboráku. Před večerkou jsme se vydali za Golemem, u kterého jsme získali Totém země. V neděli ráno nás sice stihnul deštík, ale za to jsme měli výborný oběd v podobě kynutých knedlíků s borůvkama. Pak jsme se vydali směrem zpět do teplých sprch. Večer nás čekal film Croodsovi.

Odkaz na fotky z našeho pobytu v lese >> ZDE <<

DEN 6

Ráno po snídani jsme hráli hru s čísly. Úkolem bylo vyluštit vzkaz od neandrtálců. Poté jsme hráli mexickou svatbu. Před obědem jsme se dozvěděli, že pojedeme odpoledne na výlet, když jsme zrovna hráli hru s vysílačkama. Odpoledne jsme se podívali do Gladiator race arény, kde jsme porovnali své síly v rychlostním závodu na překážkách.

Odkaz na fotky ze 6. dne >> ZDE <<

DEN 5

Dopoledne nás neandrtálci poprosili o pomoc. Vodu z přeplněných studní jsme hravě přemístili do lesa. Dalším úkolem byly hádanky. Všichni jsme se dopracovali k tajence a sladkou odměnou nám byla sprcha pro vedoucího. Odpoledne mezi nás přijeli Martin s Honzou z CZEPA - z České asociace paraplegiků, která pomáhá vozíčkářům po poranění míchy. Velmi děkujeme za zajímavé vyprávění.

Odkaz na fotky z 5. dne >> ZDE <<

DEN 4

Dopoledne jsme si v dílničkách vyráběli květináče a malovali kšiltovky. Před obědem jsme lovili mamuty. Odpoledne jsme si mákli a zaběhli Spartan race, po kterém následovaly odpočinkové míčové hry a Městečko Palermo. Večer jsme prošli se svíčkama v ruce cestičku, kde na nás na konci čekal první tomem: Totem ohně.

Odkaz na fotky ze 4. dne >> ZDE <<

DEN 3

Dopoledne jsme si zkusili život neandrtálců, následoval útěk z brlohu před medvědem. Odpoledne jsme si zahráli fotbalový horor a den jsme zakončili večerní psychologickou hrou: Zkouška dobrých mravů.

Odkaz na fotky ze 3. dne >> ZDE <<

DEN 2

Dopoledne jsme úspěšně našli cestu ke Knize Poznání. Odpoledne přišly na řadu tvůrčí činnosti: batikování triček a malování vlajek. Před večeří jsme se zchladili v našem místním "soukromém aquaparku".

Odkaz na fotky ze 2. dne >> ZDE <<

DEN 1 - Příjezd

Zahájili jsme tradiční letní tábor 2021. Po ubytování a sezanmovacích hrách následoval úvod do "záchrany pravěkého světa".

Odkaz na fotky z 1. dne >> ZDE <<