TÁBOR 2020

>> FOTO LETNÍ ŠKOLA <<

04.08.2020
DEN 11
Dneska dopoledne jsme úspěšně unikli, ale hlavičky si u toho pěkně zamotali. Odpoledne druidy našli a úkolama úspěšně prošli. A po večeři velká sláva, s lišákama program skládám.

03.08.2020
DEN 10
Po prosluněném víkendu se k nám přihnal letošní první déšť. Deštivé dopoledne jsme proto využili na turnaj ve vybíjené. Ani odpoledne nás déšť neopustil, a tak jsme si zahráli na špióny. Získat a zároveň předat informace o utajené věci přes dvoje zavřené dveře byla velká zábava. Večer jsme si dali nácvik tanečků na závěrečný ples a hurá do postelí.

31.07. - 02.08.2020
POLNÍ DNY
V pátek jsme vyrazili na polní dny. Letos novou trasou, která byla sice delší, ale o to krásnější cesta! Celé tři dny nám krásně svítilo sluníčko a tak jsme mohli neohroženě dovádět v polních podmínkách. Hned v pátek proběhla noční hra s lišáky, která prověřila naši odvahu. V Sobotu nám naopak lišáci ukázali, jak se chovat v přírodě či jak zachránit raněného. Tři úžasné dny bohužel utekly jako voda a my pospícháme zpět na naši základnu, kde se po opětovném zkulturnění pustíme do dokončení celotáborové hry Jumanji.

30.07.2020
DEN 6
V dnešním dni jsme se ocitli ve 14. století. Zrovna vypukl mor. Na pomoc nám přišel morový doktor, se kterým jsme se v průběhu dne snažili zachránit Malé Svatoňovice od nákazy. Večer se nám to pomocí léků opravdu povedlo.

29.07.2020
DEN 5
Dnes za řvu dinosaurů se děti rozběhly získat jejich vejce. Všechny družinky úspěšně zdolaly dinosauří cestu a našly své ztracené členy. Rozluštěním morseovky a doplněním sloupce vodou získaly děti kód k vysvobození vedoucích. Za velkého jásotu si děti večer zahrály bitvu o vlajky.

28.07.2020
DEN 4
Dnes ve znamení sluníčka vyplula pirátská lodička. S pirátem jsme celý den plnili úkol za úkolem. Odpoledne s velkou chutí jsme se došli ošpouchnuti. A večer jako třešnička roztančili jsme naše svižná tělíčka.

27.07.2020
DEN 3
Dnes jsme náš táborový den zahájili batikováním šátků, poté jsme se přesunuli na hřiště, kde probíhal turnaj v Bumballu a Kimballu. Odpoledne za doprovodu šíleného vědce Harolda děti plnily celotáborové hry a na konci dne doslaty další písmenko ke hře. Večer jsme hráli deskové hry.

26.07.2020
DEN 2
Dopoledne byly dílničky, kde si děti vyráběly týmová trička a vlajky. Dále vymýšlely názvy týmů a pokřiky. Odpoledne proběhlo ve znamení indiánů s Apačskými špehy. Večer po shlédnutí filmu byla poprvé prověřena odvaha dětí za svitu měsíce.

25.07.2020
DEN 1 - PŘÍJEZD
Letošní tábor začal tradičně prohlídkou míst a okolí tábora. Po večeři za zvuku bubnů byla zahájena celotáborová hra JUMANJI 2020. Večerním programem byly zážitkové hry.

24.07.2020
DEN 0 - PŘÍPRAVA
Letošní příprava tábora byla mírně odlišná od té tradiční. Do akce se dostaly postřikovače, dezinfekce nebo ozonizér. Doplnili jsme i zásobu roušek. SPOLEČNĚ TO DÁME.