Naše přípravka 2017

V roce 2017 čítala členská základna SDH Písková Lhota v kategorii „Přípravka“ 10 členů. jde o naše nejmenší členy ve věku 3 – 6 let.

Scházeli jsme se pravidelně 2 x týdně po celý rok. V zimním období jsme využívali zejména naši klubovnu a tělocvičnu v Poděbradech a na jaře a v létě hasičské cvičiště.

V klubovně jsme se často věnovali tvůrčím činnostem, malovali jsme obrázky do celostátní soutěže PO očima dětí, na konci jsme pomohli našim starším kamarádům vyrábět přáníčka pro občany.

V zimě jsme vyrazili na prodloužený víkendový pobyt na hory, na jaře jsme se zúčastnili Dětského dne, kde jsme společně přivítali „Indiánské léto“, přespali jsme v „týpý“, v létě někteří z nás absolvovali letní tábor a na podzim jsme se vrhli na uzlování, topografii a další branné dovednosti.

Co už umíme jsme ukázali rodičů, babičkám i dědečkům na Hasičském víkendu v září u nás doma v Pískové Lhotě.

Na konci roku pro nás naši vedoucí uspořádali vánoční besídku, ozdobili jsme stromeček a popřáli jen to nejkrásnější v novém roce.

received_1999128176781699.jpeg, 838kB received_1999130183448165.jpeg, 726kB