Kontakty

Jsme pobočným spolkem SH ČMS
>> www.dh.cz <<
Jsme registrovaní u OSH Nymburk
>> osh-nymburk.webnode.cz <<

MČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2021, ZÁBŘEH - DOROSTENCI

Nadešel ten správný čas.
Zítra to bude přesně týden co se v Zábřehu konalo Mistrovství České republiky družstev dorostenců v požárním sportu.
Jelikož se naši chlapci stali vítězi krajského kola, mohli jsme je vidět i v Zábřehu.
Mistrovství začalo netradičně, štafetou 4 x 100 m. Ihned na úvod naše čtveřice ve složení Jakub Stýblo, Martin Zradička, Vojta Urban a Šimon Crkal vybojovala bronzové medaile. Závod pokračoval během na 100 m s překážkami. Kluci sázeli jeden osobáček za druhým a v celkovém součtu jim to vyneslo 2.místo v této disciplíně. Čekala je poslední, královská, požární útok. Hned první pokus Pískové Lhoty nenechal nikoho na pochybách, že náš tým míří v celkovém hodnocení vysoko. Čas těsně nad 26 vteřin již žádné další družstvo nepřekonalo, a tak se parta ve složení Jakub Stýblo, Martin Zradička, Vojta Urban, Šimon Crkal, Lukáš Rambousek, Vojta Ševčík a Michal Husák stala mistry republiky v požárním útoku. V celkovém pořadí to týmu, doplněném ještě o benjanínka Filipa Zradičku, stačilo na skvělou STŘÍBRNOU medaili.
Milí dorostenci.
Dmeme se pýchou, že patříte k nám. Že jste parta s velkým P, parta která spolu vyrůstala, dělala vylomeniny i sbírala vavříny. Všechno jednou končí, a tak to, co letos prožívaly naše dorostenky čeká příští rok vás. Velká generační obměna, nová krev, sice to bude určitě zase chvilku trvat, než získají zkušenosti a něco se naučí, ale určitě to bude stát za to.
Věříme, že letošní VÍCEMISTŘI republiky jim budou oporou a učiteli.
Krásné zážitky jste nám pánové poskytli, děkujeme velmi a těšíme se na další, v dospělácké kategorii❤🖤❤🖤
NESLEPUJEM❤️👍👍👍🖤
Jsme týmoví, jsme hrdí, jsme Písková Lhota❤🖤❤
Není vždy je důležité vyhrát, ale je důležité mít srdce a rozum na správném místě.
Velké poděkování patří i trenérům Lucii a Tomovi, věrným fanouškům, spravedlivým rozhodčím a obětavým organizátorům. DĚKUJEME ❤🖤

Podpořili nás 2022:

Spolupracujeme: