MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY HRY PLAMEN, VLAŠIM 2019

Mistrovství České republiky ve sportovních disciplínách mladých hasičů pro ročník 2018/2019 je minulostí.
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem členům našeho týmu za reprezentaci našeho sboru, okresu i kraje.
Byli jste nový tým, ve kterém ti zkušenější pomáhali těm menším jít společně velkou soutěží. Ano, ne vše se podařilo jako v krajském kole, ale o tom každý sport zkrátka je. Podali jste pěkné výkony zejména v disciplínách CTIF a štafetě 4x60 m. Jinde rozhodovaly setiny nebo bohužel přišly nečekané chybky. Přesto jste to dobojovali se ctí. Máte dvě stříbrné medaile, čtyři z vás se umístili v první desítce individuálního závodu v běhu na 60 m s překážkami, osobně vás přijela na mistrovství podpořit paní hejtmanka. To vše se cení. Takže velké díky všem: Vali, Eli, Kájo, Julo, Niki, Filipe, Same, Kubo, Honzo a Fildo. Diky trenérům, fanouškům, zkrátka všem, kdo vás podporovali a pomohli. Směle dál, máte našlápnuto.

MČR HRY PLAMEN - RAKOVICKÝ DENÍK

CELKOVÁ FOTOGALERIE HRY PLAMEN - SH ČMS