HASIČSKÝ VÍKEND V PÍSKOVÉ LHOTĚ

Tradiční hasičský víkend se konal druhý víkend v září. Tato významná akce v sobě kloubí několik sportovních klání: Polabské šedesátkování, Polabské stovkování a Memoriál pana Františka Doležala In Memoriam, Polabskou ligu, kde se na start postavilo 67 družstev. Letošní akce byla o to významnější, že jí navštívili i zahraniční účastníci, kamarádi z Chorvatska. Celkově se na hasičském cvičišti vystřídalo více jak 1000 účastníků.

Velkou radost nám udělali naši členové, dorostenci, dorostenky, ženy i muži, ti všichni nám předvedli skvělé výkony. Zejména radost z medailových pozic na domácí půdě byla pro nás všechny příjemná a povzbuzující. Velkým překvapením pro nás byla hojná účast občanů naší obce, kteří využili krásného slunečného počasí a přišli naše závodníky povzbudit. Velmi vám všem děkujeme za váš zájem.

Vřelé díky za podporu Obce Písková Lhota.

Rovněž děkujeme Středočeskému kraji a MŠMT za dotační příspěvek.

Díky všem organizátorům a rozhodčím.

Děkujeme všem členům SDH a našim kamarádům za aktivní přístup a pomoc, maminkám, babičkám i občanům Pískové Lhoty za výborné moučníky.

Díky kolegům z SDH Kostelní Lhota a Pátek za technickou pomoc.

Všem poklona a vřelé díky. Náročné, ale krásné to bylo a došlo i na večerní kytaru.

DĚKUJEME !!!