Kontakty

Jsme pobočným spolkem SH ČMS
>> www.dh.cz <<
Jsme registrovaní u OSH Nymburk
>> osh-nymburk.webnode.cz <<

HASIČSKÝ VÍKEND V PÍSKOVÉ LHOTĚ

DEN 1.

Máme za sebou téměř 150 startů v běhu na 60 m s překážkami a 63 startů na požárních útocích. Náročný, ale skvěle zvládnutý den. Díky všem, kdo jste pomohli a že vás bylo. Zlatí jste. Díky závodníkům za skvělé výkony i disciplínu, díky rozhodčím, díky všem dobrovolníkům. Bez vás by to nešlo! Děkujeme počasí, že nás podrželo. Gratulujeme pískolhotským závodníkům i družstvům k úspěchům na domácí půdě. Šikulky!!!DEN 2.

Děkujeme všem, kdo se zůčastnili a především děkujeme všem, kdo super závod pro vás připravili, neúnavně pomáhali, uklízeli,...
Každá větší sportovní akce má dvě mince. Super výkony na straně jedné a zázemí na straně druhé. Jedno bez druhého nemůže existovat.
Závodníci přijedou, předvedou a odjedou.
Klobouk dolů, ale...
Organizátoři řeší zázemí měsíce dopředu a dokončují snad i týden po akci. Dobrovolně, nezištně, rukama, hlavou i srdíčkem.
Díky, že jste! Bez vás by to rozhodně nešlo! Technická četo, časomíro, zvukaři, sčítačko, patro rozhodčích, pekařky moučníků, obsluho našich bříšek a všichni další, kdo jste přiložili ruku k dílu - DĚKUJEME A SMEKÁME.
Děkujeme mladým hasičům z našeho SDH. Pomáhali jste ze všech sil. Šikulky jste. Vážíme si toho.
A do toho všeho ještě proužkovaní i sbírali medaile. Prostě bomba!
DÍKYVÝSLEDKY


Podpořili nás 2023:

Spolupracujeme: