III.kolo Českého halového poháru v běhu na 60 m s překážkami

Memoriál Marty Habadové

Na tomto prestižním závodu se nejprve představili naši starší (tj. malí hasičští sportovci ve věku 11 - 15 let) a byl to takový "úsměvný závod". Moc se jim bohužel nedařilo, tak si to všichni aspoň užili s kamarády. Výjimkou byli Vojta Urban, Kuba Stýblo a Sam Meišner, kteří si odvezli své krásné osobní rekordy. Gratulujeme chlapci!

Druhý den se ve stejném závodu předvedli naši mladší. Ani tentokrát to na bednu nevyšlo, ale skvělé osobní rekordy Adélky Bilé, která byla pro všechny trenéry velkým překvapením a Radima Stýbla jsou velmi potěšující. Na start se v hale Otakara Jandery postavilo téměř 1000 závodníků. Děkujeme všem pískolhotským mladým hasičům za reprezentaci sboru na této významné akci.