OSLAVY 160. VÝROČÍ

Oslavy 160. výročí od založení prvního českého sboru dobrovolných hasičů proběhly i na okrese Nymburk, v Poděbradech.
Velmi příjemná akce, organizovaná Okresním sdružením hasičů v Nymburce, měla super atmosféru i program, který mimo jiné vyplnila i ukázka z činnosti našich malých hasičů.
Pravda, prasklá savice trochu zhatila pokus mladších, ale to vůbec není podstatné, nářadí se koupí nové a děti si akci moc užily.
Upřímně děkujeme paní starostce OSH Nymburk, Blance Buryanové za příležitost prezentovat naší činnost na takto významné akci, velmi si toho vážíme.
Děkujeme Martinovi Majtánovi, všem ochotným rodičům a především vedoucím Elišce a Martě i naši paní starostce SDH Alče Čapkové za pomoc při zajištění naší účasti.
Prima odpoledne to bylo.