HASIČSKÁ OLYMPIÁDA CTIF - BORGO VALSUGANA 2024

Úterý 13. 8.

Reportáž ČT

Pondělí 12. 8.

Ohlédnutí za letošní XXIV. mezinárodní soutěží mladých hasičů v klasických disciplínách CTIF v italském Trentinu SDH Písková Lhota/dívky přivezl zlatou medaili, SDH Písková Lhota/chlapci bronzovou medaili. Nymburáci letos válí ve všech sportech.

Čtvrtek 25. 7.

Světová mezinárodní soutěž mladých hasičů zdaleka není jen o zápolení na dráze.
Bohatý doprovodný program dává celé akci tak trochu jiný lidský rozměr, podporuje nová přátelství, baví diváky i obyvatele pořadatelské země.
Vystoupení národů i táborová olympiáda jsou příjemný relax po psychicky vypjatém závodu.
České hasičském mládí se neztratilo ani tentokrát a za své vystoupení národů sklidilo ocenění poroty v podobě třetího nejlépe hodnoceného vystoupení.

Čtvrtek 25. 7.

Nemožné se stává skutečností: Holky z Piskovky jsou opět olympijské vítězky, obhájily zlato z Opole (2015), Villachu (2017) a Celje (2022) a co víc: Kluci......BEROU BRONZ
Bombaaaa

Úterý 23. 7.

Úterní tréninky za námi.
Tak trochu mýdlové kluziště, se kterým bylo těžké se vyrovnat.
Přesto, zasvítily nám zajímavé tréninkové časy.
Pochvala všem, jen tak dál.

Sluší jim to a moc.
Díky Petra Pecková a Středočeský kraj za podporu.

Slavnostní zahájení.
Malá česká obec Písková Lhota v centru světového hasičského zápolení dětí a mládeže.
Pyšní na vás jsme.

Fanděte s námi

Sobota 20. 7.

Jeden příběh jménem TÁBOR končí a druhý jménem OLYMPIÁDA začíná.
Stálý úsměv na tváři,
ať vám štěstí přináší.
přivezte si zážitky,
vyvázané do kytky.
Držíme vám palečky,
propojte se do smečky.
a mějte rychlost vlčí,
ať vám to všem frčí.
ŠŤASTNOU CESTU MLÁDEŽI

Sobota 20. 7.

Celkem čtyři týmy budou reprezentovat ČR na XXIV. mezinárodní soutěži mladých hasičů v disciplínách CTIF v Trentinu – Borgo Valsugana v Itálii.
Akce začíná v pondělí 22. 7. a potrvá až do soboty 27. 7., soutěžní den je čtvrtek 25. 7. Držíme všem moc palce, ať se jim závod podaří.

Podpořili nás 2024: