EMOTIVNÍ VÍKEND

Uplynulý emotivní víkend neměl pro nás jen hokejovou zápletku.
Bitva jak řemen nás čekala i v druhé části okresního kola starších žáků ve sportovních disciplínách hry Plamen a také v kategorii dorostenek.
Dva týmy, které si oba zaslouží republikovou úroveň v obou těchto kategoriích, se bohužel již mnoho let potkávají už na okresní úrovni.
Pár setinek sekundy rozhodlo jak ve štafetě dorostenek, tak v královské disciplíně žákovské kategorie, že se společně s našimi dorostenci podíváme na krajské kolo do Rakovníka.
Těšíme se na setkání s kamarády z Lužné, Klučova, Zahořan i všemi dalšími.
Zejména požární útok CTIF, který jsme opět dokázali stačit pod 37 vteřin je pro nás příslibem pro červencové TRENTINO.
Obrovské poděkování trenérkám.
Vaše strategie a týmový výkon slaví úspěch. Dokázaly jste sebe i tým udržet v maximálním soustředění, zachovat chladnou hlavu, s minimem emocí, což nakonec bylo klíčové. Děkujeme.
Končí jeden zdánlivě obyčejný víkend, který však pro nás znamená moc a moc.
JEDEN TÝM, JEDNA RODINA a jak se večer ukázalo i JEDNA ZEMĚ, HRDÁ ZEMĚ
Žádné JÁ, jenom MY