BRONZOVÉ MISTROVSTVÍ

BRONZOVÉ MISTROVSTVÍ aneb mistrák, jak řemen.
Skvělá konkurence se letos sjela na MČR ve sportovních disciplínách mladých hasičů hry Plamen do Prahy.
My sice nezářili, ale určitě o nás bylo slyšet. Dvě bronzové medaile že štafetových běhů CTIF a 4x60 m jsou v tak nabité konkurenci velmi cenné.
Pravda, pravdička, vodní útok jsme tedy dost zmastili, a to oba pokusy, a tím se připravili o celkový cenný kov, ale toť sport.
My si odvážíme daleko víc. Nová přátelství, skvělý pocit, že jsme v celé letošní závodní sezóně neudělali ani jedinou chybu v disciplínách CTIF a především svou vlastní týmovou soudržnost, která je to nej...když se daří, i když ne.
Užili jsme si to a děkujeme velmi všem organizátorům i rozhodčím, za jejich práci, protože to bylo mega fajn mistrovství

Podpořili nás 2024: