OKRESNÍ KOLA

Okresní kola postupových soutěží družstev jsou dnešním dnem definitivně za námi.
Starší minulý týden ve Slovči, dorost a dospělí dnes v kombinaci míst: doma a Nymburk.
Náročné to bylo, zranění se nám bohužel v přípravě nevyhnula, nicméně vše zlé je pro něco dobré. Nám tyto nešťastné náhody přinesly nové kamarády Bonga a Mikuláše, díky kluci, velké díky.
Krásný a napínavý závod nám předvedly dorostenky, padla řada osobáčků v obou kategoriích. Gratulace patří Matesovi k vítězství na 100 m, poděkování našim malým jednotlivcům za odvahu a bojovnost.
Díky mládeži. Nejen za předvedené výkony, ale i za přípravu drah na 100m pro všechny závodníky a zejména za závěrečný uklid společného materiálu OSH v Nymburce.
Děkujeme Jindrovi Stýblovi a Martinu Majtánovi za technický servis, děkujeme SDH Nymburk za zázemí pro štafety a požární útoky, děkujeme rozhodčím, sčítačce i dalším organizátorům za plynulý závodní den, děkujeme SDH Hořátev za přípravu drah na štafety 4 x 100 m.

AŤ JSOU VÝKONY JAKÉKOLIV, MY SE MÁME, ŽE SE MÁME
Další zástavky...krajské kolo Neratovice a Vlašim.