NAŠE BOJOVNICE

Život sám a sportovní prostředí speciálně, přináší zkušenosti a okamžiky, které nepředpokládáte, nečekáte.
Jak se s nimi vyrovnáte, je jen na vás.
Naše dorostenky se na Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev dorostenek v Domažlicích vyrovnaly se skutečností mínus 2 členky, více než skvěle:
- osobní rekord Terezky Folbrechtové v běhu na 100 m s překážkami padl takzvaně o parník
- Barča Bímová ještě týden před mistrovstvím vůbec netušila, že si střihne útokový rozdík a
- naše křehká, ale statečná Kačenka Gajdošová společně s trpělivou Adélkou Bilou krotili savici při nalévání snad i v noci, aby se za tak krátkou dobu sehrály
- malá ale bojovná Barča Krpatová se místo lehkého musela začit kamarádit s těžkým hasičákem
- obrovský osobní morál prokázala Máca Nováková, která ze sebe vymáčkla excelentní výkony, i když její místo mělo být spíše na lůžku při léčení
- pomocnou ruku nám velmi ochotně podala Terka Šebková z SDH Střezimíř, vřelé díky Terezko
- no a tento celý nečekaný "mix" režírovala svou zkušeností Eliška Němečková
A výsledek?
DO PÍSKOVÉ LHOTY přes všechny trable a nesnáze putuje.
TITUL II.VICEMISTRYŇ V POŽÁRNÍM ÚTOKU V KATEGORII DOROSTENEK
Všem statečných bojovnicím, které se o něj zasloužily posíláme upřímné poděkování a uznání zejména za to, jak skvěle jste se vyrovnaly s novou situací. Správná parta, zdravý rozum a zkušenosti trenérů přinesly své ovoce.
GRATULUJEME A DĚKUJEME
Poděkování posíláme i početné výpravě fanoušků, která holkám dodala odvahu bojovat a pomohla jim k zisku další mistrovské medaile.
Děkujeme organizátorům za pěkné mistrovství, posíláme gratulaci všem ostatním družstvům, která společně s námi vytvořila super závod.
Nyní nás čeká zasloužený odpočinek a už teď se těšíme na další společné chvíle.