LIGA CTIF 2023 ZAHÁJENA

V neděli 2.4. se čtyři naše družstva dospělých zúčastnila prvního kola ligy CTIF. Proběhlo jako halové, v Praze ve Stromovce.
Skvělé časy na požárním útoku i štafetě zaznamenala družstva ženy A I. i muži A. Kluci bohužel posbirali pár trestňačků navíc, ale holky v podstatě kopírovaly výkon z Celje.
Gratulujeme

Premiéru mělo obměněné družstvo ženy A II. a především náš nový tým muži B. Oba týmy si na svém prvním závodě vedly skvěle, získaly cenné zkušenosti a rozhodně se neztratily.
Děkujeme všem za reprezentaci sboru a přejeme hodně štěstí na dalším kole ve Vlčnově

Klasické disciplíny CTIF jsou náročné odvětví hasičského sportu. Jde o čistě kolektivní sportovní odvětví, kdy jeden vedle druhého musí odvést 100 % práci, aby vše fungovalo. Co je však nejdůležitější je, že při tomto sportu se tvoří parta, kamarádství a pevná základna sboru. A právě proto je "klasika " pro Piskovku number one.
Děkujeme organizátorům za super závod