JAK ŘEKL BILLIE JOE ARMSTRONG

Jak řekl Billie Joe Armstrong: „Nemůžete změnit vítr, ale můžete nastavit plachty".
Jelikož druhá část letošního okresního kola mladší kategorie byla tak trochu jak na větrné hůrce, nastavili jsme své plachty směrem k požárním útokům CTIF, kde díky dobrému řešení od rozhodčích (za což velmi děkujeme) byly podmínky pro všechna družstva přijatelné.
CTIFka nás prostě baví. Našim trenérům znít v uších stále to stejné: "Bude dneska CTIFka?" BUDE.
Naši milí mladí hasiči,
děkujeme vám, že jste zúročili, co jste se naučili na tréninku. Vždycky, když děláte to, co vás baví, je to radost i pro nás. Byli jste skvělí, děkujeme. Velkou radost nám udělala všechna tři družstva. Céčko dokonce časem 53 s překonalo dlouholetý oddilový rekord.
Děkujeme rodičům za podporu a pomoc, děkujeme SDH Sloveč za skvělé zázemí pro závod.