OKRESNÍ KOLO 60 M

Poslední okresní kolo je za námi. Nově vytvořená postupová soutěž v běhu na 60 m s překážkami nás těší, protože jsme si mohli na domácí půdě zaběhat úplně všichni, i ti nejmenší, kteří ještě v loňském roce patřili do kategorie přípravka.
A docela se nám i dařilo.
Z celkového počtu 20 postupových míst z okresu jsme celou polovinu dokázali vybojovat pro naše SDH.
V mladší kategorii velmi překvapili Kačenka Semecká a Týnka Bejšáková, zrovna tak jako Vojta Kysílka a Pepča Čapek. Všichni čtyři si vybojovali postup na krajské kolo do Rakovníka.
V kategorii starší jsme byli ještě úspěšnější, starší dívky mají vítězku jménem Máca Nováková a starší chlapci jménem Radim Stýblo. Ceníme si postupu Andrejky Hrodkové a Terezky Folbrechtové. První závod v životě si zaběhl Štěpán Knypl, který po pár trénincích obsadil skvělé 3.místo a i on, společně s Kubou Meišnerem postupuje do krajského kola.
Děkujeme všem členům SDH i dobrovolníkům a především tatínkům z přípravky a mladších za pomoc s přípravou akce.