HASIČSKÝ VÍKEND 2022

Byl to 18. ročník téhle zvláštní, možná spíš bláznivé akce, která má však pro nás obrovskou tradici. Od sobotního rána se na dvou základnách vystřídalo přes 60 požárních útoků ve dvou pokusech a na tartanové dráze přes 130 dětí na trati 60 m. V neděli to byli dorostenci, dorostenky a muži a ženy. Suma sumárum 650 hasičských sportovců. K tomu rozhodčí, časomíra, organizátoři, kde se vzalo tu se vzalo 700 nadšenců jak vyšitých. Pro naši malou obec v Polabí je to pořádná porce.
A pro náš sbor porce jako hrom.
12 našich družstev na startu požárního útoku a skoro 60 závodníků na tartanové dráze.
A především neskutečný počet rukou na práci. Jev v dnešní době příliš nevídaný.
Obrovské poděkování patří zejména našemu veliteli Jindrovi Stýblovi a preventistovi Petru Šlechtovi. Týden se téměř nezastavili, díky pánové. Díky i Jožkovi Čapkovi, který se ke klukům připojil, jak jen to šlo.
Poklona VŠEM RODIČŮM, kteří jste přiložili ruku k dílu, zejména rodičům přípravky, za vaši pomoc s přípravou akce. Byli jste naprosto úžasní.
Není slov, která by vyjádŕila poděkování klukům u grilu: Standovi Vavřičkovi, Tomovi, Milošovi a hlavně všem skvělým dámám v našem stánku a především Klárce a Petrovi, našim pomocníkům z Ostravy. Opravdu smekáme, bez vás bychom to nedali.
Děkujeme všem rozhodčím, Adélce a Vojtovi z časomíry útoků i Pepovi, Alešovi a Pavlovi z časomíry běhů na dráze, děkujeme Péťovi Pejřilovi, že nám přijel pomoci až z Moravy. Děkujeme kolegům a kamarádům z Kostelní Lhoty a Sadské za pomoc s dopravou vody, děkujeme naší obci s podporou akce a velmi děkujeme všem skvělým pekařkám za moučníky. Děkujeme i občanům naší obce, že jste příšli v takovém počtu, vážíme si toho.
DĚKUJEME VŠEM, KDO JSTE NÁM JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM POMOHLI.
Upřímné poděkování patří našim oporám: Terezce Pavlové, Lucii Pohankové a Tomovi Procházkovi.
Díky i vedoucím a trenérům od přípravky a mladší kategorie.
Ovšem největší poděkování patří naší hasičské mládeži. Jako vždy jste byli tam, kde vás bylo potřeba. Děcka, holky a kluci DĚKUJEME.

Speciální poděkování si dovolíme poslat naší dnešní oslavenkyni Denise Stýblové. Díky Deny a vše nejlepší k dnešnímu svátku.
Ročník 2022 je za námi, ať žije ročník 2023