DALŠÍ NÁROČNÝ VÍKEND

Další náročný víkend je za námi. V sobotu se Kuba a Radim představili na Českém poháru v běhu na 100 m v Ostravě a oba dva si zapsali super časy.
V neděli se našich 10 statečných vydalo na krajské kolo do Rakovníku v běhu na 60 m s překážkami. V mladší kategorii se nejlépe vedlo Kačence Semecké, která si vylepšila svůj osobní rekord, pochvalu posíláme i Týnce Bejšákové a Pepovi Čapkovi. Vojta si tentokrát vybral kopec smůly za 2x nedotočený rozdělovač, tak snad příště.
Starší si vedli nejen stejně statečně, ale i velmi dobře. Terezka, Kuba i Daneček předvedli moc pěkné pokusy a nejvíce zazářili Radim, Andrejka a Máca, kteří si vyběhali postup na MČR.
Velmi gratulujeme a přejeme hodně štěstí v Benešově.
Tímto jsme nečekaně úspěšně završili letošní sezónu v postupu na MČR v hasičském sportu.
Na žádném z nich NEBUDE CHYBĚT NAŠE SDH včetně MČR v klasických disciplínách CTIF

Neuvěřitelné, ale skutečné.